Facebook
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Tyflopodcast
  • O historii, teraźniejszości, oraz przyszłości tej elektronicznej maszyny i drukarki...

  • O nowościach technologicznych zaprezentowanych na tegorocznej konferencji CSUN rozmawiają Michał...

  • W rozmowie z Alicją Witek Hanna Pasterny opowiada na temat...

Kanał YouTube

Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego skierowała list do Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, prof. Leny Kolarskiej-Bobińskiej, w sprawie zwiększenia dotacji dla uczelni wyższych na zadania związane ze stwarzaniem studentom i doktorantom, będącym osobami niepełnosprawnymi warunków do pełnego udziału w procesie kształcenia. W przygotowaniu stanowiska brali udział przedstawiciele 62 uczelni wyższych i organizacji pozarządowych skupionych wokół inicjatywy corocznych konferencji „Pełno(s)prawny student".

 

Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego zgodnie z § 33 Regulaminu przyznawania środków finansowych na rozwój przedsiębiorczości w projekcie „Pełnosprawna firma" ogłasza nabór wniosków o przyznanie przedłużonego wsparcia pomostowego.


W dniach 1-3 kwietnia 2014 r., w Krakowie odbyło się drugie spotkanie partnerów realizujących projekt Europejscy Mistrzowie Cyfrowego Włączenia, będący transferem innowacji w ramach programu Leonardo da Vinci, Uczenie się przez całe życie, współfinansowanego ze środków Komisji Europejskiej.

kwi
19
2014
Drukuj Email

Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych,
obfitości w życiu i na świątecznym stole,
oraz wiosennego nastroju w rodzinnym gronie,

życzy zespół
Fundacji Instytut Rozwoju Regionalnego

Kartka Wielkanocna

W dniu 2 maja 2014 biura Fundacji będą zamknięte

Partnerzy
Newsletter
Sonda

Czy jesteś za zrównaniem dopłat do pensji osób niepełnosprawnych zatrudnionych na otwartym rynku pracy i w zakładach pracy chronionej?

Tak - 60%
Nie - 30%
Nie mam zdania - 10%
Tyfloświat