Facebook
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Tyflopodcast
Kanał YouTube
pa
17
2014
Drukuj Email

Informujemy, że dnia 10 listopada 2014 r. (poniedziałek) biura Fundacji Instytut Rozwoju Regionalnego będą nieczynne.

W  piątek 10 października odbyła się Gala Śląskiego Samorządu Równych Szans 2014. Lauretaem zostały Gliwice za projekt "Każdy inny a wszyscy tacy sami".

 

To pierwsze, kompleksowe działanie Polskiej Fundacji Osób Słabosłyszących o zasięgu ogólnopolskim. Realizowane jest dzięki dofinansowaniu przyznanemu przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na projekt pod nazwą „Przyjazna, dostępna przestrzeń dla słabosłyszących".

gala

W dniu 3 października 2014 r., w Karpaczu na Dolnym Śląsku, już po raz kolejny mieliśmy okazję wręczyć nagrody za działania na rzecz osób z niepełnosprawnościami. W spotkaniu podsumowującym projekty Samorząd Równych Szans, Forum Dostępnej Cyberprzestrzeni, Staż w administracji publicznej wsparciem aktywizacji społecznej i zawodowej osób niepełnosprawnych oraz budowaniem pozytywnego wizerunku osób niepełnosprawnych na rynku pracy II i Równe szanse rodziców dzieci niepełnosprawnych w powrocie na rynek pracy, wzięli udział samorządowcy z całej Polski, przedstawiciele urzędów centralnych i organizacji pozarządowych zrzeszających osoby z niepełnosprawnościami i działających na ich rzecz.

Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego poszukuje dla Jednostki Administracji Publicznej w Krakowie osoby z niepełnosprawnością na stanowisko informatyk lub informatyk/grafik.

Partnerzy
Newsletter
Sonda

Czy zamierzasz brać udział w wyborach samorządowych 16 listopada?

Tyfloświat