Facebook
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Kanał YouTube

Rozmowa taneczna, gimnastyka jazzowa, tworzenie relacji w tańcu, indywidualne lekcje orientacji przestrzennej. To tylko niektóre z atrakcji, jakie przygotowaliśmy dla uczestników sierpniowego szkolenia w Warszawie. Serdecznie zachęcamy do zapisów!

FIRR otrzymał nominację do nagrody EDUInspiracje w kategorii "Edukacja zawodowa" za ponadnarodowy projekt o dostępności turystyki - TEAD. Celem konkursu jest wyłonienie najbardziej wartościowych projektów dofinansowywanych m.in. z programow "Uczenie się przez całe życie". Organizatorem akcji jest Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji. 

 

Sezon wakacyjny rozpoczęty. Osoby z  niepełnosprawnością, mimo swoich ograniczeń, nie muszą spędzać czasu jedynie w czterech ścianach domu. Pragniemy zachęcać do podróżowania, zwiedzania, odkrywania nowych miejsc. 

 

Szukasz pomocy w wysłaniu wniosku do urzędu przez Internet? Nie wiesz, jak zdobyć dofinansowanie na zakup lupy powiększającej? Gdzie zapisać się na szkolenie komputerowe? Zapytaj osoby, które były w podobnej sytuacji! Dzięki nowej platformie internetowej www.digiplace4all.eu/pl wspólnie rozwijamy umiejętności komputerowe oraz wymieniamy się informacjami dotyczącymi szkoleń, ofert pracy i ciekawych wydarzeń. 

Załączniki:
Pobierz plik (Przewodnik DigiPlace4All_całość.pdf)Przewodnik po platformie DigiPlace4All[ ]2749 kB

W związku z debatą publiczną, jaka toczy się wokół art. 22 ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 127, poz. 721 ze zm.) przedstawiamy stanowisko wypracowane między innymi przez Prezesa Zarządu naszej Fundacji –pana Aleksandra Waszkielewicza,
który znalazł się w gronie inicjatorów pisma skierowanego do pana Ministra Jarosława Dudy – Pełnomocnika Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych.

Załączniki:
Pobierz plik (pismo_MD.doc)list_konsultacje społeczne[ ]76 kB
Partnerzy