Facebook
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Kanał YouTube

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w forum pn. „Fundusze europejskie bez barier – (p)dostęp dla wszystkich”. Wydarzenie odbędzie się 9 grudnia br. w Centrum Konferencyjnym na Stadionie Narodowym, Al. Ks. Jana Poniatowskiego 1 w Warszawie.

Zapraszamy do udziału w konkursie na projekt nowego logo dla międzynarodowego projektu!

Przedstawiciele organizacji pozarządowych zwrócili się do Posłów, Posłanek i Senatorów z apelem o zachowanie otwartości na potrzeby osób z niepełnosprawnościami i zadbanie o dostępność podczas pełnienia obowiązków państwowych.

 3 listopada w Międzynarodowym Centrum Kultury w Krakowie odbyła się IX edycja ogólnopolskiej konferencji „Pełno(s)prawny Student”. Po raz kolejny środowisko akademickie i pozarządowe zebrało się, by razem rozmawiać o potrzebach studentów i doktorantów z niepełnosprawnościami, dostosowaniu oferty uczelni dla ich różnorodnych potrzeb oraz dostępności edukacji akademickiej. Prezentujemy krótką relację z tego wydarzenia. 

      W związku z debatą publiczną o zatrudnieniu osób z niepełnosprawnościami i zagrożeniem załamania systemu rehabilitacji, środowisko pozarządowe wystosowało do Kancelarii Prezydenta list popierający nowelizację art. 22 Ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.

Załączniki:
Pobierz plik (pismo do Prezydenta - zagrożenie załamania systemu rehabilitacji osób z niepełno)Apel NGOs do Prezydenta[ ]85 kB
Partnerzy