Facebook
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Kanał YouTube

„O wyzwaniach związanych z godzeniem ról rodzica i pracownika, pokonywaniu barier wewnętrznych w procesie powrotu do aktywności zawodowej, oczekiwaniach pracowników i potrzebach pracodawców, a także rozwiązaniach sprzyjających godzeniu pracy i opieki nad dzieckiem – będziemy rozmawiać podczas Konferencji, na którą serdecznie zapraszamy 29 maja do Krakowa"

Załączniki:
Pobierz plik (konferencja 29 maja.jpg)konferencja[ ]432 kB
Pobierz plik (Program_konferencji.doc)program konferencji[ ]175 kB

Szanowni Państwo,

 

w imieniu Partnerów i współorganizatorów mamy zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w Kongresie Osób z Niepełnosprawnościami, podczas którego będziemy dyskutować o poziomie przestrzegania praw osób z niepełnosprawnościami w Polsce w świetle zapisów Konwencji ONZ o prawach Osób z Niepełnosprawnościami. Zaprezentujemy także efekty prac nad Raportem Alternatywnym oraz rekomendacjami, dotyczącymi poprawy realizacji zapisów Konwencji.

Załączniki:
Pobierz plik (MO_formularz.doc)formularz[ ]113 kB
Pobierz plik (MO_zaproszenie.doc)zaproszenie[ ]113 kB

Zaproszenie do udziału w Projekcie „Kontynuacja prowadzenia placówki wsparcia i rozwoju osobistego osób niepełnosprawnych w okresie 2013-2016".

 

Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego zaprasza osoby niewidome i słabowidzące do udziału w trzecim etapie Projektu "Kontynuacja prowadzenia placówki wsparcia i rozwoju osobistego osób niepełnosprawnych w okresie 2013-2016". Etap ten realizowany jest w okresie 01.04.2015r. – 31.03.2016r.

 

Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego zaprasza do udziału w VII edycji konkursu na najlepsze praktyki samorządów na rzecz osób z niepełnosprawnościami i zawalczenia o tytuł "Samorządu Równych Szans 2015".

W konkursie mogą wziąć udział wszystkie samorządy z całej Polski, które zrealizowały lub realizują projekty przyczyniające się do zwiększenia udziału osób z niepełnosprawnościami w życiu lokalnych społeczności.

Edycje regionalne: podobnie jak w latach ubiegłych samorządy z województw dolnośląskiego, małopolskiego i śląskiego zostaną dodatkowo nagrodzone w regionalnych edycjach konkursu. Partnerami edycji regionalnych są: Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie i Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego.

Wnioski do konkursu należy składać w Bazie Dobrych Praktyk. Wszelkie dodatkowe informacje na temat Bazy uzyskają Państwo pod numerem tel.: 12 629 85 14 lub pisząc na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .
Termin składania wniosków upływa 5 czerwca 2015 r.

 

Wszelkie szczegóły na temat ułatwień z których mogą skorzystać wyborcy z niepełnosprawnościami podczas majowych wyborów Prezydenta Rzeczpospoitej Polskiej znajdują się w informatorze zamieszczonym poniżej.


Zapraszamy do lektury!

 

 

Załączniki:
Pobierz plik (Wybory_Prezydenta_2015_informator_dla_wyborcow_niepelnosprawnych.pdf)Wybory_Prezydenta_2015_informator_dla_wyborcow_niepelnosprawnych.pdf[Wybory_Prezydenta_2015_informator]1481 kB
Partnerzy