Facebook
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Tyflopodcast
Kanał YouTube

30 marca 2007 roku Polska podpisała Konwencję praw osób z niepełnosprawnościami. Jej artykuł 29 traktuje o prawach politycznych i sposobach ich realizacji. Dlatego właśnie 30 marca 2015 roku zapraszamy ambasadorów Konwencji, z którymi chcemy porozmawiać o tym czy i jak mogą głosować osoby niewidome.

 

W imieniu Fundacji Anny Florek CZAS DZIECIŃSTWA serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji "Nauczyciel wychowawcą każdego dziecka i partnerem rodziców. Wiosenne spotkanie praktyków", która odbędzie się 24 kwietnia 2015, w Auli Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie, ul. Aleje Ujazdowskie 28.

 

Co się udało podczas wdrażania w Polsce Konwencji ONZ o prawach osób z niepełnosprawnościami? Jakie sprawy na pewno trzeba poprawić? Na takie i podobne pytania poszukamy odpowiedzi na otwartym spotkaniu 20 marca w Wydziale Architektury i Urbanistyki UMK. Zaczynamy o godzinie 11.00. W czasie trzech godzin zastanowimy się jakie pozytywy wiążą się z wdrożeniem w Polsce Konwencji ONZ o prawach osób z niepełnosprawnościami.

 

 

Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego zaprasza dorosłe osoby niepełnosprawne do uczestnictwa w Projekcie

„Staż w administracji publicznej drogą do zatrudnienia na otwartym rynku pracy”.

Załączniki:
Pobierz plik (plakat_mailing_FIRR.pdf)plakat_mailing_FIRR.pdf[plakat]177 kB

 

Termin składania ofert upłynął dnia 20.03.2015r.

Zapytanie ofertowe w trybie zgodnym z zasadą konkurencyjności wraz z opisem przedmiotu zamówienia i załącznikami do zamówienia, realizowanego zgodnie z zapisami rozdziału VIII. „Zasada konkurencyjności” (i zapisami powiązanymi)

Załączniki:
Pobierz plik (2015.04.08_XV_PFRON_zapytanie_ofertowe_coach_FINAL.doc)2015.04.08_XV_PFRON_zapytanie_ofertowe_coach_FINAL.doc[zapytanie ofertowe]270 kB
Partnerzy