Facebook
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Tyflopodcast
Kanał YouTube

Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować, że 27 lutego 2015 roku na uroczystej Gali w Pałacu Prezydenckim otrzymaliśmy nagrodę Super Samorząd 2014 za nasze działania na rzecz zaktywizowania jak największej liczb osób z niepełnosprawnościami i starszych do wzięcia udziału w wyborach.

 

W imieniu Fundacji Aktywizacja i Miasta stołecznego Warszawa serdecznie zapraszamy na bezpłatne szkolenia w ramach projektu „Certyfikuj swoje kompetencje", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Szanowni Państwo!
Przedstawiamy treść listu do Pani Prezes Zarządu Państwowego Funduszu Rehabilitacji, Teresy Hernik, dotyczący pilotażowego programu "Aktywny Samorząd". Zapraszamy do zapoznania się ze wspólnym stanowiskiem organizacji pozarządowych, z którymi współpracujemy w  związku z wykluczeniem przez PFRON z programu „Aktywny samorząd" osób z niepełnosprawnością wzroku.

Prezydent Bronisław Komorowski ogłosił rok 2015 Rokiem Samorządności. Przedstawiamy Państwu teść apelu Prezydenta,  zachęcającego do wspólnego świętowania, organizowania wydarzeń związanych z obchodami 25-lecia Samorządności. Poniżej przedstawiamy również list Olgierda Dziekońskiego, Sekretarza Stanu w Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

 

Załączniki:
Pobierz plik (Apel Prezydenta RP - 25 lat Samorządności.pdf)Apel Prezydenta RP - 25 lat Samorządności.pdf[Apel Prezydenta RP - 25 lat Samorządności ]59 kB
Pobierz plik (List Olgierda Dziekońskiego, Sekretarza Stanu.pdf)List Olgierda Dziekońskiego, Sekretarza Stanu.pdf[List Olgierda Dziekońskiego, Sekretarza Stanu KPRP]76 kB

Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanym przez nas Raportem z badania dostępności wyborów w gminach, które zostało przeprowadzone w ramach projektu Pełnosprawny Wyborca.

Załączniki:
Pobierz plik (RAPORT_GMINY.pdf)Raport z badania dostępności wyborów w gminach. [Raport_Gminy]2684 kB
Partnerzy