Facebook
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Tyflopodcast
  • Michał Dziwisz i Michał Kasperczak podsumowują istotne, dla niewidomych technologiczne...

  • Tomasz Bilecki i Michał Dziwisz prezentują tę mobilną aplikację, dzięki...

  • Na temat nowości i usprawnień w najnowszym systemie firmy Google...

Kanał YouTube

Z radością informujemy, że spotkało Nas ogromne wyróżnienie. Nasza Fundacja została nominowana do nagrody Super Samorząd 2014, przyznawanej przez Fundację im. Stefana Batorego w ramach akcji Masz Głos, Masz Wybór. Nagroda ta przyznawana jest organizacjom pozarządowym, grupom nieformalnym, bibliotekom, szkołom, domom kultury i lokalnym mediom. W tym roku uhonorowane zostaną działania ułatwiające mieszkańcom świadomy udział w wyborach samorządowych w listopadzie 2014 roku.

 

Przypominamy o konkursie dla rodziców dzieci z niepełnosprawnościami oraz dla organizacji i przedsiębiorstw wspierających rodziców dzieci z niepełnosprawnościami. Konkurs ma na celu upowszechnianie i wyróżnianie praktyk likwidujących bariery, jakie stają na przeszkodzie pełnego uczestnictwa rodzin z dziećmi z niepełnosprawnościami w życiu społecznym i zawodowym i jest organizowany w ramach projektu „Równe szanse rodziców dzieci niepełnosprawnych w powrocie na rynek pracy", realizowanego przez Organizatora w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Serdecznie zapraszamy do Państwa do udziału w konsultacjach społecznych Instytutu Badań Edukacyjnych w ramach projektu badawczego "Włączający system edukacji i rynek pracy - rekomendacje dla polityki publicznej". 

Celem konsultacji jest poznanie opinii wszystkich zainteresowanych sytuacją osób z niepełnosprawnościami na temat przygotowanych w ramach projektu rekomendacji dla włączającego systemu edukacji i rynku pracy.

 

W dniach 10-11 grudnia br., w Szklarskiej Porębie (województwo dolnośląskie) odbył się trzeci Ogólnopolski Konwent Pracowników Urzędów Marszałkowskich i Regionalnych Ośrodków Polityki Społecznej, realizujących zadania z zakresu rehabilitacji społecznej i zawodowej osób z niepełnosprawnością. Konwent po raz kolejny został zorganizowany we współpracy Fundacji Instytut Rozwoju Regionalnegoi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

Załączniki:
Pobierz plik (Finanse Publiczne.ppt)Prezentacja "Finanse publiczne"[Finanse publiczne]4908 kB
Pobierz plik (Pomoc_publiczna_prezentacja.ppt)Prezentacja "Pomoc publiczna"["Pomoc publiczna" ]2296 kB

Szanowni Państwo, pragniemy poinformować, że 18.12.2014 warszawskie biuro Fundacji będzie nieczynne.

24 grudnia (wigilia) oraz 31 grudnia (Sylwester) biura Fundacji również będą nieczynne. 

Partnerzy